O nas

Kupuj markowe towary za niższą cenę niż w outlecie

5 powodów, dla których warto kupować u nas

-- 1500 markowych produktów
-- 19 światowych marek
-- 100% produktów w magazynie
-- 15 000+ obsłużonych klientów rocznie
-- brytyjski standard obsługi klienta
 

W Fashion4VIP możesz kupić ponad 1 500 fantastycznych produktów światowej sławy marek prosto z naszych magazynów z Wielkiej Brytanii.  Towar wysyłamy bezpośrednio z magazynu, a obsługa klienta i reklamacji znajduje się w Czechach.

Nasze ceny są najniższe w Polsce, również w porównaniu z innymi outletami.

Reprezentujemy 19 luksusowych marek, które chce każdy. Są to w każdym kraju „Love brands“ - Ralph Lauren, Gant, Hugo Boss, Armani czy Burberry. Te marki używają najlepszych materiałów.

Firma Fashio4VIP ma angielski zespół dzięki czemu jesteśmy w stałym kontakcie z trendami i nowościami w angielskiej i światowej modzie. Zdajemy sobie sprawę, że jeśli kochasz designarskie ubrania, biżuterię i akcesoria to zawsze oczekujesz najgorętszych nowości dostępnych na rynku.

Często nowe rzeczy dostają się w nasze ręce, zanim jeszcze zostaną udostępnione na oficjalnym kanale sprzedaży. Nasi klienci są najczęściej pod wrażeniem wysokiego poziomu jakości ubrań, biżuterii oraz akcesoriów, które otrzymują.

W 2014 roku obsłużyliśmy 15 000 klientów. Według ankiety 96% z nich poleciłoby nas swoim znajomym.

Nasz cel: Chcemy dostarczać towary wysokiej jakości za interesujące ceny ludziom, którzy to docenią.


Kilka słów o nas

Firmę założył, w 2011 roku, pan Harry Muskee w Anglii i jest bardzo dumny z tego, że przedarł się właśnie tam, gdzie jest ogromna presja na ceny i obsługę klienta.

Ze względu na to, że jego towary i usługi przyjęły się u wymagających brytyjskich klientów, postanowił zadowolić również polskich klientów czego wynikiem jest to, że możesz kupować markową odzież, za ceny niższe niż w outlecie również w Polsce.

Oprócz światowej mody przenosimy do naszej pracy również brytyjską obsługę klienta. Mamy sklepy w 5 europejskich krajach i zdajemy sobie sprawę z tego, że kto nie jest w stanie zrobić wszystkiego dla swoich klientów, ten nie utrzyma się długo na rynku.  Czeski oddział firmy składa się z 6 osób, które są odpowiedzialne za funkcjonowanie sklepu internetowego i wysyłkę. Sprzedaż prowadzona jest głównie online, dzięki czemu możemy utrzymać ceny na bardzo niskim poziomie.

Praca z luksusowym towarem jest naszym życiem, chętnie rozmawiamy z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania. Blisko 50% klientów robi u nas zakupy 2 razy lub więcej.

Przy niskiej marży na towary nie musimy inwestować do reklamy, szukamy stałych klientów, którzy są dla nas cenni. Oni są tymi, którzy dostarczają nam kolejnych klientów. Potrzeby i problemy klienta są u nas zawsze na pierwszym miejscu.

 

Uwielbiamy najlepsze marki

Podczas 4 letniej działalności udało nam się dokonać niesamowitej rzeczy! Zawarliśmy umowy z tyloma luksusowymi markami, że inni mogą o tym tylko marzyć.

Znana marka to– jak mówimy - BONUS! Kup koszulkę no-name a po 5-10 praniach już to na niej zauważysz. Markowe ubrania zachowują swoją jakość na długo. W tym znajduje się ich główna siła - materiały!

W czym jesteśmy najlepsi?

Nasi klienci na pewno powiedzieliby, że jesteśmy numerem jeden dla koszul, koszulek i bluz. Koszule schodzą jak świeże bułeczki najbardziej Ralph Lauren, koszulki lub koszulki polo Gant, Hugo Boss lub Ralph LaurenBluzy tylko od ArmanihoKobiety uwielbiają chusty Burberry. Jest tego znacznie więcej.

Mamy w magazynie 19 najlepszych marek, takich jak Alexander McQueen, Burberry, Abercrombie & Fitch, Fred Perry, Hugo BOSS, GANT, La Martina, Gianfranco Ferre, Calvin Klein, G-STAR, IPARELDE, Tommy Hilfiger, SuperDry, U.S. Polo, Via Bellucci, Lacoste, Armani, Paul Shark.

Nasi klienci w około 20% nie robią zakupów dla siebie, a chcą zrobić przyjemność swoim partnerom i partnerkom. Ze względu na taką tendencję przystosowaliśmy obsługę klienta, która chętnie poradzi Ci z wyborem.

Lubimy to! Jako firma ciągle się rozrastamy i chcemy mieć wiodącą pozycję w Unii Europejskiej. Ponadto praca z luksusowymi towarami nigdy się nie nudzi. Jesteśmy międzynarodową firmą z doświadczeniem!

Często oferujemy klientom darmową dostawę, bonusy w postaci drobnej biżuterii dołączonej do zakupu, w momencie przekroczenia wyznaczonej granicy cenowej oraz markowe torby do każdego pojedynczego produktu.

Chcesz wymienić wysłany towar? Nie ma problemu... Z brytyjskiego rynku wiemy, że z klientem nie można nigdy walczyć. Ty jako klient jesteś skarbem, którym należy się opiekować i go wysłuchać. Wierzymy, że nas polecisz dalej, gdy będziesz zadowolony.

Zacznij kupować luksusowe marki za niższą cenę niż w outlecie już dzisiaj!


náš team

Mudr. Jan Rigo
Dyrektor sklepu internetowego
... zapewnia, aby cały zespół działał tak, jak powinien
Harry Muskee
Właściciel firmy
... negocjuje dla Ciebie najlepsze ceny i pozyskuje nowe marki
Bc. Filip Kamaz
Komunikacja z klientami
... rozwiąże dla Ciebie dowolny problem i udzieli dobrej rady
David Řehoř
Reklamacja i wymiana
... jeśli towar nie pasuje lub pojawi się jakiś problem
 
Matěj Němecs
Magazynowanie towarów
... zapewnia, że towar dotrze na czas
Miranda Berkel
Rozwój sklepu
... zapewnia sprawne funkcjonowanie sklepu internetowego i jego rozwój
JUDr. František Novotný, Ph.D
Dział prawny
... pilnuje, aby firma spełniała wszystkie wymagania prawne